HF Serwer [FFA] : 83.1.164.115:27021

Have Fun !


#1 2009-03-24 01:29:26

Spectre

Administrator

status gork@aqq.eu
1553405
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 33
Punktów :   

Słownictwo

Witam.

Ileś razy już były przypadki, przynajmniej z mojej strony, iż nie byłem pewny co zrobić z graczem o nicku "xxx".

Np. "HWDP"

Lub słowami obcojęzycznymi, które w prostym tłumaczeniu brzmieć będą np. "Dziwka".

Ew. jak reagować (dobrze znany mi przykład) na nick: "Mariola Daje"

Chciał bym poruszyć tę kwestię, omówić ją i mieć święty spokój z tym. Tak by jedynym moim zmartwieniem było wpisanie kicka dla gracza który nie ma zamiaru zmienić nicka. (przecie nie będę mu zmieniał).

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2009-03-24 15:02:55

Filip

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 22
Punktów :   

Re: Słownictwo

W regulaminie jest napisane jedynie tyle, że wulgarne nicki są zabronione. To dotyczy również anglojęzycznych nicków.
Ale taki akurat nick jak "Mariola Daje" to nie jest wulgarny, owszem, kojarzy się odrazu wiadomo z czym, ale równie dobrze Mariola może dawać kwiatki na ulicy. Ale już takie "HWDP" to nick nie regulaminowy. Długo nie reagowałem na pewnego gracza z takim nickiem, ale doszedłem do wniosku że jednak taki nick nie jest zgodny z regulaminem. Sprecyzowałem już także regulamin. Myślę że teraz nie powinno być wątpliwości.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.backstreetboyscorner.pun.pl www.polsriestudia.pun.pl www.obpu.pun.pl www.animefans.pun.pl www.realcraft.pun.pl