HF Serwer [FFA] : 83.1.164.115:27021

Have Fun !


#1 2009-03-26 13:08:33

Spectre

Administrator

status gork@aqq.eu
1553405
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 33
Punktów :   

HF serwer... czy coś więcej?

H&F, w sumie nie wiem od czego to skrót, wiem jednak że miło mi się kojarzy; Have Fun.

Jest serwer, który jak zapewne wszyscy mamy nadzieję będzie się rozwijał z pomocą nas wszystkich, którzy przy nim wytrwale siedzą, czy to w postaci straży "dobrej zabawy" czy też dłubiąc w pluginach (tutaj podziękowania dla Antiada i jego zaangażowanie). Jednak, jak sądzę fajnie było by reprezentować sobą coś więcej a jako że wszyscy zgadzamy się na reguły serwera, które wymagają kultury, można uznać że jesteśmy ludźmi kulturalnymi. Sądzę że jako tacy, dla zabawy możemy podjąć kilka wyzwań i spróbować sformułować klan, który czasem pyknie jakiś meczyk. Może ESL? Czy chcemy wygrać? Nie, nie sądzę aby ktokolwiek z nas aspirował do miana pro, a na pewno, ja się do takowego nie przyznam. Jednak możemy chcieć się sprawdzić, doszlifowywać nasze umiejętności i pobawić się na nieco innym poziomie niż serwer FFA. A co najważniejsze, zostawić przeciwnikom ten miły posmak, który pamięta się jeszcze długo po grze z teamem, który nie wyzywa od cheaterów czy lamusów, niezależnie od tego czy wygrywa czy przegrywa.

To taka moja koncepcja, nie jest ona niczym nadzwyczajnym, jedynie sympatycznym pomysłem.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2009-03-26 18:24:50

Filip

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 22
Punktów :   

Re: HF serwer... czy coś więcej?

H&F- hubert&filip Co do rozwoju samego klanu, to oczywiście powstał on w celu grania 4funowych meczy itp. Ale narazie jest nas dość mało, i rzadko się zdarza żeby 5 osób naraz było akurat dostępnych i mogło zagrać. Ale jeśli będzie okazja zagrać, to czemu nie. Możemy się umówić jakoś w weekend. Co do ESL to ja byłbym raczej skłonny się zgodzić ale niech inni członkowie klanu też się wypowiedzą.

Offline

 

#3 2009-03-26 18:56:18

Spectre

Administrator

status gork@aqq.eu
1553405
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 33
Punktów :   

Re: HF serwer... czy coś więcej?

Ten weekend mam zdecydowanie zawalony. Co do nazwy, przedstawiajmy nazwę oficjalną jako "Have Fun" a serwer jako "Hubert & Filip"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animefans.pun.pl www.realcraft.pun.pl www.backstreetboyscorner.pun.pl www.swiatxninja.pun.pl www.obpu.pun.pl